Nekustamā īpašuma attīstītāji ziedo Ukrainai un pie ēkām izkar Ukrainas karogus

Atbalstot Ukrainas tautu un valsti, kas varonīgi pretojas Krievijas agresijai, Nekustamā īpašuma attīstītāju alianses (NĪAA) biedri pauž solidaritāti ar Ukrainas iedzīvotājiem un sniedz gan simbolisku atbalstu, izkarot Ukrainas karogus pie komercīpašumiem Rīgā un Latvijā, gan praktisku atbalstu, ziedojot līdzekļus un nodrošinot nepieciešamās darba vietas Ukrainas bēgļiem Latvijā.


 
Lai palīdzētu Ukrainas iedzīvotājiem un valsts aizstāvjiem grūtajā situācijā, NĪAA biedri katrs savu iespēju robežās ziedo līdzekļus ar labdarības organizācijas ziedot.lv starpniecību un aicina to darīt arī uzņēmumos strādājošos darbiniekus. Saziedotie līdzekļi ziedot.lv tiek nodoti tur, kur tas ir visvairāk vajadzīgs. Jau šobrīd sadarbībā ar Aizsardzības ministriju uz Ukrainu tiek sūtīta degviela un pirmās palīdzības preces. Tāpat NĪAA biedri apņēmušies savu iespēju robežās pieņemt darbā Ukrainas bēgļus, tiklīdz šāda nepieciešamība radīsies. Tas ietver darbus gan attīstības sfērā, gan būvniecībā, tā radot iespējas cilvēkiem nodrošināt sev iztiku jaunā mītnes valstī.
 
Vienlaikus, paužot simbolisku atbalstu Ukrainas iedzīvotājiem, NĪAA biedri pie saviem nekustamajiem īpašumiem izkar Ukrainas valsts karogus, tādējādi atbalstot Rīgas mēra Mārtiņa Staķa uzsākto iniciatīvu izkārt Ukrainas valsts karogus pie pašvaldības ēkām. “Ikviens atbalsta formāts – gan praktiska palīdzība, gan simboliska – šobrīd ir nozīmīga, lai parādītu Ukrainas tautai, ka viņu atbalstītāju loks ir plašs ikvienā valstī. Paši ukraiņi norāda, ka viņiem šajā brīdī svarīgs ne tikai praktisks, bet arī simboliski pausts atbalsts, piemēram, karogu izkāršana un patiesas informācijas izplatīšana par notiekošo Ukrainā. Izkarot pirmos 40 Ukrainas karogus pie komercīpašumiem Rīgā un citviet Latvijā, mēs paužam vienotu nostāju pret Krievijas agresiju Ukrainā. Aicinām ikvienu namīpašnieku Latvijā pievienoties un izkārt Ukrainas karogu arī pie savām ēkām!” aicina Nekustamā īpašuma attīstītāju alianses valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Vanags.
 
Par NĪAA
Nekustamā īpašuma attīstītāju alianse (NĪAA) apvieno nozīmīgākos nozares dalībniekus, lai panāktu ilgtspējīgu nekustamo īpašumu nozares izaugsmi, vienoti to pārstāvētu valsts un pašvaldību līmenī, kā arī aktualizētu nekustamo īpašumu attīstītāju un investoru lomu Latvijas ekonomikā.
 
Turpmākai informācijai:
Mārtiņš Vanags - Nekustamā īpašuma attīstītāju alianse (NĪAA)
martins.vanags@niaa.lv