Rīgā diskutēs par pilsētu nākotni un attīstības tendencēm

Nākotnes pilsēta – kā tā izskatīsies? Par to 8. novembrī Rīgā spriedīs nekustamo īpašumu nozares ietekmīgākie eksperti, uzņēmēji un investori no Eiropas un Amerikas. Jau 8.reizi notiekošajā Baltic Real Estate Leaders Forum 2019 šoreiz uzmanības centrā būs trīs galvenās tēmas – nākotnes pilsētu ilgtspēja, izaugsme un ietekme.Pasaulē pazīstamus nekustamo īpašumu attīstītājus un pētniecības centrus pārstāvošie speciālisti apspriedīs šodienas pilsētu lielākos izaicinājumus, rītdienas tendences un stratēģijas ambiciozu mērķu sasniegšanā.
 
  • Konferences pirmā sesija veltīta pilsētu ilgtspējai, fokusējoties uz šodien pieņemamajiem lēmumiem nekustamo īpašumu plānošanā, lai nākamajām paaudzēm nebūtu jāsastopas ar sāpīgām mūsu paaudzes neizdarības sekām. Tā ietvers diskusijas par tehnoloģijām un risinājumiem viedu pilsētu veidošanā, kurā cilvēki var produktīvi strādāt un pilnvērtīgi atpūsties, nenodarot kaitējumu videi.
     
  • Otrā sesija veltīta efektīvām pilsētu attīstības stratēģijām, investīciju piesaistīšanai noteiktiem reģioniem, alternatīviem finansēšanas avotiem un jauniem veidiem, kā gūt maksimālu atdevi no investīcijām.
     
  • Trešās sesijas uzmanības centrā būs jaunākās tendences nekustamo īpašumu sfērā un ieskats rītdienas pilsētās - kas pilsētniekus sagaida visdažādākajās jomās, sākot ar gudru pārvietošanos un dalīšanās ekonomiku, un beidzot ar konceptuālām izmaiņām mazumtirdzniecībā.
“Patērētāju vēlme pēc ilgtspējas pasaulē pieaug un aptver jaunas sfēras – no pārtikas līdz modes industrijai. ASV mudina Rietumeiropu un Austrāliju sākt domāt par piegādes ķēžu caurspīdīgumu, lielgabarīta materiālu un pārtikas atkritumiem, ietekmi uz vidi un darbavietu drošību, mazumtirdzniecības uzņēmumi pastiprināti pievēršas šo mileniāļu un Z paaudzes vēlmju apmierināšanai. Un tas sāk izpausties jaunajos nekustamo īpašumu projektos,|”-  ar jaunajām tendencēm iepazīstina Anna Natunēviča (Ann T. Natunewicz), viena no šā gada lektorēm, eksperte tirdzniecības joma no Sanfrancisko (ASV).
 
Dalību forumā jau apstiprinājuši tādi nozares grandi, kā Eastnine izpilddirektors Ķestutis Sasnausks (Kestutis Sasnauskas), Gensler vadītāja un projektu vadītāju konsultante Kirstena Ritčī (Kirsten Ritchie), VPH valdes priekšsēdētājs Džeimss Torpejs (James Torpey), Spacescape izpildirektors Aleksandrs Stāle (Alexander Stahle).
 
Vairāk informācijas par BREL foruma programmu un runātājiem, kā arī reģistrācija ir pieejama mājaslapā www.brelforum.com. Forums notiks angļu valodā.
 
Forumu organizē Colliers International un iDEA HOUSE events.
Foruma partneri – Eastnine, Linstow Center Management, MCity Offices, New Hanza Capital, Schneider Electric.

PAR COLLIERS INTERNATIONAL: Colliers International Group Inc. (Nasdaq:CIGI) (TSX:CIG) ir starptautiska komerciālā nekustamā īpašuma (NĪ) konsultāciju kompānija ar 400 uzņēmuma pārstāvniecībām 69 pasaules valstīs. Colliers International kompānijā strādā vairāk kā 15,400 NĪ speciālistu un brokeru. Uzņēmums Baltijā darbojas kopš 2004. gada, klientiem nodrošinot pilnu pakalpojumu klāstu – no visaptverošas NĪ koncepcijas izstrādes, investīciju konsultācijām un korporatīvajiem pakalpojumiem līdz projektu pārraudzībai, novērtēšanai, apsaimniekošanai un brokeru pakalpojumiem. 2018. gadā jau četrpadsmito reizi pēc kārtas ietekmīgais finanšu žurnāls Euromoney atzinis Colliers International par labāko nekustamā īpašuma konsultāciju uzņēmumu Latvijā.
 

Vairāk informācijas:

Santa Šinkarjova
Sabiedrisko attiecību un mārketinga
aģentūra Prospero
Mob.tālr. +371 29915359
santa@prospero.lv
 
Anastasija Ruža
PR un Mārketinga nodaļas vadītāja
Colliers International
Mob.tālr. +371 29262468 anastasija.ruza@colliers.com